Gimnazjum nr 7 w Rybniku

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Email Drukuj PDF

 

DYSCYPLINA DZIEWCZYNY CHŁOPCY
60m

klasa I Patrycja Szewczyk 8,49 s

klasa II Patrycja Szewczyk 8,23 s

klasa III Patrycja Szewczyk 8,50 s

klasa I Robert Frydecki 7,52 s

klasa II Krystian Orszulik 7,24 s

klasa III Krystian Orszulik 7,18 s

100m

klasa I Sonia Fulbiszewska 12,9 s

klasa II Patrycja Szewczyk 13,23 s

klasa III Patrycja Szewczyk 12,80 s

klasa I Sebastian Kołodziejski 12,49 s

klasa II Sebastian Kołodziejski 12,30 s

klasa III Marcin Lerch 11,60 s

300m

klasa I Maja Sobik 42,90 s

klasa II Maja Sobik 41,30 s

klasa III Maja Sobik 42,29 s

klasa I Sebastian Kołodziejski 40,60 s

klasa II Krystian Orszulik 40,13 s

klasa III Marcin Lerch 37,95 s

600m/1000m

klasa I Klaudia Fojcik 1.44,35

klasa II Klaudia Wowra 1.44,57

klasa III Klaudia Wowra 1.41,84

klasa I Wojciech Pakura 3.05,46

klasa II Patryk Wachowicz 2.54,01

klasa III Dawid Paris 2.48,14

4x30m

klasa I Katarzyna  Gigla 23,93

klasa II Katarzyna  Gigla 24,04

klasa III Sylwia Riemel 23,78

klasa I Krystian Orszulik 22,61

klasa II Krystian Orszulik 21,56

klasa III Krzysztof Gorzyński 21,98

10x30m

klasa I Patrycja Szewczyk 1.05,85

klasa II Sylwia Zapała 1.05,65

klasa III Patrycja Szewczyk 1.05,28

klasa I Adrian Mularczyk 1.03,28

klasa II Jan Depczyński 59,94

klasa III Piotr Stanek 59,86

skok w dal

klasa I Sonia Fulbiszewska 4,90 m

klasa II Sonia Fulbiszewska 5,28 m

klasa III Maja Sobik 5,10 m

klasa I

klasa II Daniel Józefiak 5,84 m

klasa II Dawid Stuchlik 5,84 m

klasa III Artur Leipelt 5,95 m

pchnięcie kulą 3kg/4kg

klasa I Renata Pierchała 9,14 m

klasa II Renata Pierchała 10,50 m

klasa III Renata Pierchała 11,85

klasa I Zbigniew Gardoń  11,50 m

klasa II Jacek Błaszczyk 11,04 m (4 kg.)

klasa II Marcin Lerch 10,00 m (5 kg.)

klasa III Robert Malara 12,05 m (4 kg.)

klasa III Jacek Błaszczyk 11,80 (5 kg.)

Robert Malara 12,05 m




rzut oszczepem 600g

klasa I Agata Szutka 24,41 m

klasa III Renata Pierchała 35,25 m

klasa I Adrian Liszka 32,41 m

klasa III Jacek Błaszczyk 45,44 m

rzut oszczepem 700g -

klasa III Jacek Błaszczyk 42,90 m

Poprawiony: piątek, 16 grudnia 2016 11:10