Gimnazjum nr 7 w Rybniku

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Email Drukuj PDF
  1. IX Zimowy Marsz na Orientację organizowany w ramach V rundy Międzyszkolnych Mistrzostw w Marszach na Orientację - 2 miejsce Wojciech Kowalski i Piotr Macionczyk, 3 miejsce Kacper Tajak, Sylwester Bugański, Sebastian Fojcik i Dawid Rumak;
  2. XXXIX Zimowe Jazdy i Marsze na Orientację - II miejsce Ireneusz Bugański i Sylwester Bugański;
  3. Miejskie Zawody w tenisie stołowym chłopców "Gimnazjada 2006/2007" - III miejsce;
  4. Wyróżnienie w kategorii artystycznej dla Patrycji Suligi w konkursie "V Rybnicka Młodzieżowa Nagroda Nobla";
  5. Ireneusz Bugański - Laureat powiatowego konkursu fizycznego "I ty możesz zostać Einsteinem" organizowanego przez II LO w Rybniku;
  6. Ireneusz Bugański - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z fizyki.
  7. Ireneusz Bugański - Laureat Miejskiego Konkursu "MATFIZCHEMEK";
  8. Sylwester Bugański, Kacper Tajak, - II miejsce w III Wiosennych Marszach na Orientację "Na przełaj" zaliczanych do VI rundy Międzyszkolnych Mistrzostw w Marszach na Orientację o Puchar prezydenta Miasta Rybnika;
  9. Sylwester Bugański, Kacper Tajak, - II miejsce w III Wiosennych Marszach na Orientację "SieMnO" zaliczanych do VI rundy Międzyszkolnych Mistrzostw w Marszach na Orientację o Puchar prezydenta Miasta Rybnika;
  10. II miejsce dla duzyny SKKT "Łowce" w III jesiennych Marszach na Orientację "Grzybobranie" zaliczanych do V rundy Międzyszkolnych Mistrzostw w Marszach na Orientację o Puchar prezydenta Miasta Rybnika;
  11. Finaliści powiatowego konkursu komputerowego "Sport i rekreacja na ziemi rybnickiej": Aleksandra Zimoń, Marta Kiełkowska, Katarzyna Łobodzińska, Joanna Kosior, Łukasz Juraszek, Dawid Rumak;
  12. Laureat powiatowego konkursu komputerowego "Sport i rekreacja na ziemi rybnickiej": Marcin Strzelecki;
  13. Ireneusz Bugański - III miejsce w miejskim konkursie z fizyki "I Ty możesz zostać Einsteinem";
  14. Ewelina Dziwoki - II miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie Literackim pod patronatem Prezydenta Miasta Rybnika "Człowiek w labiryncie własnych wyborów";
  15. I miejsce w Halowych Mistrzostwach Rybnika w L.A - grupa starsza;
  16. I miejsce w Halowych Mistrzostwach Rybnika w L.A - grupa młodsza;
  17. III miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Powstańców Śląskich;
  18. Ewelina Dziwoki - III miejsce w konkursie "Zapomniane zabytki" w kategorii "Reportaż fotograficzny" zorganizowany przez RODNiIP "WOM" Rybnik;
  19. Ewa Juśkowiak -- III miejsce w konkursie "Zapomniane zabytki" w kategorii "Reportaż fotograficzny" zorganizowany przez RODNiIP "WOM" Rybnik;
  20. Izabela Polak - I miejsce w konkursie "Zapomniane zabytki" w kategorii "Reportaż fotograficzny" zorganizowany przez RODNiIP "WOM" Rybnik;
  21. Malwina Jadacka - wyróżnienie w konkursie "Zapomniane zabytki" w kategorii "Reportaż fotograficzny" zorganizowany przez RODNiIP "WOM" Rybnik;
  22. Sylwester Bugański, Kacper Tajak, Marcin Strzelecki i Sebastian Swaczyna - III miejsce na trasie TM w IV Marszach na Orientację "O Złoty Puchar" zaliczany do VII rundy Międzyszkolnych Mistrzostw w Marszach na Orientację o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika;
  23. I miejsce w piłce nożnej chłopców w XIII Igrzyskach Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów;
  24. III miejsce w szachach w XIII Igrzyskach Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów.
  25. Wspólnie ze szkołą z Bacau w Rumunii zostaliśmy laureatem międzynarodowego konkursu pt. "Correspondance des classes".
Poprawiony: czwartek, 19 listopada 2009 19:43