Gimnazjum nr 7 w Rybniku

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Email Drukuj PDF
  1. I miejsce w biegu na 100 m na Mistrzostwach Rybnika - Patrycja Szewczyk,
  2. III miejsce w biegu na 100 m na Mistrzostwach Rybnika - Katarzyna Gigla,
  3. I miejsce w biegu na 600 m na Mistrzostwach Rybnika - Klaudia Fojcik,
  4. I miejsce w skoku w dal na Mistrzostwach Rybnika - Patrycja Szewczyk,
  5. Laureat Konkursu Międzynarodowego "Correspondances de classes 2007"
  6. II miejsce w rejonowych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt.
  7. I miejsce - Rafał Pierchała, Karol Piechoczek na trasie TM w IX Jesiennych Marszach na Orientację "Listeczek" zaliczanych do II rundy Mistrzostw Rybnika w Marszach na Orientację i VI rundy Pucharu Województwa Śląskiego w Marszach na Orientację
  8. III miejsce - Sebastian Fojcik, Marcin Strzelecki na trasie TM w IX Jesiennych Marszach na Orientację "Listeczek" zaliczanych do II rundy Mistrzostw Rybnika w Marszach na Orientację i VI rundy Pucharu Województwa Śląskiego w Marszach na Orientację.
  9. III miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych w XIII Biegu Niepodległości o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika.
  10. III miejsce w VI Regionalnym Konkursie Młodych Choreografów pod patronatem Starosty Raciborskiego - A. Chmielik, K. Zając, K. Raburska, N. Parol, H. Stronczek, R. Karman.
  11. III miejsce na trasie TS w VI Jesiennych Marszach na Orientację "Grzybobranie" zaliczanych do II rundy Mistrzostw Rybnika w Marszach na Orientację i VI rundy Pucharu Województwa Śląskiego w Marszach na Orientację - Agnieszka Kozłowska, Joanna Kosior
  12. I miejsce na trasie TS w VI Jesiennych Marszach na Orientację "Grzybobranie" zaliczanych do II rundy Mistrzostw Rybnika w Marszach na Orientację i VI rundy Pucharu Województwa Śląskiego w Marszach na Orientację Sylwester Bugański, Ireneusz Bugański.
  13. IV miejsce w III edycji Powiatowego Konkursu "Savoir - Vivre dla każdego" - Katarzyna Reclik, Sylwia Swałtek, Agnieszka Pomykała;
  14. III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Śląskiej - "Karolinka 2007" - Inez Pawlas, Zespół wokalny Gimnazjum nr 7;
  15. III miejsce w Regatach "Żar" Międzybrodzie - Nikoleta Ojcowicz;
  16. I miejsce w "Drużynowych Mistrzostwach Polski Południowej" regaty żeglarskie - Nikoleta Ojcowicz;
  17. II miejsce w regatach o Puchar Nysy - Nikoleta Ojcowicz;
  18. 22 miejsce w "Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży" Puck regaty - Nikoleta Ojcowicz;
  19. III miejsce w "Mistrzostwach Śląska" - regaty Rybnik - Nikoleta Ojcowicz;
  20. II miejsce w finałach miejskich chłopców w piłce siatkowej w kategorii gimnazjów.
  21. II miejsce w finałach miejskich chłopców w piłce koszykowej w kategorii gimnazjów
  22. I miejsce w X Turnieju "Na Olimpijskim Szlaku" - eliminacje strefowe - Mateusz Kaczor, Adam Janowicz i Rafał Podleśny;
  23. III miejsce w Finale Krajowym Teleturnieju "Na Olimpijskim Szlaku - od Aten do Pekinu" w składzie Adam Janowicz, Rafał Podleśny, Mateusz Kaczor
  24. Anna Sobik - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
  25. Marcin Strzelecki, Sebastian Fojcik, Sebastian Swaczyna - II miejsce w finale rejonowym OMTTK w kategorii gimnazjów,
  26. Karol Uznański - 12 miejsce w ogólnopolskim konkursie "Młody Europejczyk" Centrum Edukacji Szkolnej
  27. Pawliczek Agata, Płocha Beata - II miejsce w III Konkursie na Projekt Matematyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Rybnika
  28. II miejsce w siatkówce chłopców w Gimnazjadzie Rybnika - skład drużyny:Bartłomiej Wowra i Sebastian Kołodziejski.
  29. IV miejsce w II Międzyszkolnym Przeglądzie Formacji Tanecznych o Puchar Dyrektora Gimnazjum - Ola Chmielik, Monika Zając, Nikola Parol, Krystyna Raburska, Kinga Zając, Hanna Stronczek.
  30. Wojciech Kowalski, Marcin Szweda, Krzysztof Małek - wyróżnienia w konkursie "Zapomniane zabytki" w kategorii reportaż fotograficzny
  31. I miejsce w zawodach lekkoatletycznych szkół gimnazjalnych XIV Igrzyska Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Rybniku.
  32. 12 miejsce w wojewódzkich zawodach lekkoatletycznych w Sosnowcu.
  33. 7 miejsce w finale Gimnazjady Młodzieży szkolnej województwa Śląskiego w piłce siatkowej plażowej dziewcząt w Dąbrowie Górniczej - 2007/2008.
  34. III miejsce dla Gimnazjum nr 7 w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, Rybnik - 2007/2008
  35. Karol Uznański - II miejsce w Powiatowym konkursie komputerowym "Ochrona środowiska na ziemi rybnicko - wodzisławskiej"
  36. Damian Paszek - wyróżnienie w Powiatowym konkursie komputerowym "Ochrona środowiska na ziemi rybnicko - wodzisławskiej"
Poprawiony: czwartek, 19 listopada 2009 19:44