Gimnazjum nr 7 w Rybniku

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Email Drukuj PDF
  1. Wyróżnienie dla zespołu "Above a Claus" w składzie Paulina Cofali, Katarzyna Karwot, Marta Kiełkowska, Urszula Kosior, Patrycja Szymik, Adrianna Wowra, Aleksandra Chmielik, Monika Zając w VIII Regionalnym Konkursie Młodych Choreografów;
  2. III miejsce w Powiatowym Konkursie "Savoir - Vivre dla każdego" Katarzyna Reclik, Agnieszka Pomykała, Karolina Głuchowska,
  3. III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Śląskiej "Karolinka 2008" - Karol Lapczyk, Malwina Pustułka,
  4. I miejsce drużynowo w VII Halowych Mistrzostwach Rybnika w Lekkiej Atletyce w grupie starszej,
  5. I miejsce drużynowo w VII Halowych Mistrzostwach Rybnika w Lekkiej Atletyce w grupie młodszej,
  6. I miejsce drużynowo w zawodach miejskich w tenisa stołowego dziewcząt,
  7. III miejsce drużynowo w zawodach miejskich w tenisa stołowego chłopców,
  8. II miejsce w rejonowych zawodach drużynowo w tenisa stołowego dziewcząt,
  9. III miejsce w miejskim finale siatkówki dziewcząt,
  10. II miejsce w miejskim finale siatkówki chłopców,
  11. II miejsce w miejskich zawodach szachowych chłopców w klasyfikacji drużynowej,
  12. III miejsce w miejskich zawodach z piłki ręcznej chłopców,
  13. IV miejsce w miejskich zawodach z piłki ręcznej dziewcząt,
  14. Adam Sławek - II miejsce w miejskim konkursie "Czy znasz Unię Europejską?",
  15. Karolina Słojkowska, Daria Zemła, Natalia Czosnyka, Klaudia Mura, Daria Kuś - nagroda w Konkursie Plastycznym "Klęska- powódź czy huragan straż pożarna Ci pomaga",
  16. Maciej Drąg - laureat w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Biologii (na zdjęciu),
  17. Krzysztof Chromik - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii,
  18. Aneta Cicer - III miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pudełko moich marzeń",
  19. Aneta Cicer - nagroda w XV wojewódzkim konkursie plastycznym "Ocalić od zapomnienia",
  20. III miejsce w V Konkursie Wiedzy Technicznej - D. Macioł, M. Drąg, E. Szatka,
  21. Anna Barylska - laureatka Konkursu Pawiowego,
  22. Martyna Król - laureatka Konkursu Plastycznego w kategorii przestrzenna figurka,
  23. Karolina Czobot - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Wojciech Korfanty.

Poprawiony: wtorek, 22 grudnia 2009 18:48