Gimnazjum nr 7 w Rybniku

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Email Drukuj PDF
  1. II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w zawodach rejonowych – Joanna Machacz, Marta Szmit, Monika Wawrzyńczyk, Natalia Czosnyka, Anna Cofali, Aleksandra Kowalska;
  2. I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców w zawodach rejonowych – Adrian Mularczyk, Adam Sęk, Michał Chlewiński, Gabriel Szmid, Mirosław Karolewicz, Patryk Wachowicz;
  3. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego – Magdalena Molska,
  4. Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Savoir Vivre dla każdego” -  Alicja Oleksińska, Aleksandra Szymura, Malwina Tengler;
  5. I miejsce w turnieju piłki nożnej o Puchar Dyrektora Tygla – Aleksander Uznański, Rafał Skrzypiec, Adrian Józefiak, Dawid Śliwiński, Karol Krawczyk,  Michał Chlewiński;
  6. Wyróżnienie za aktywny udział w projekcie „Co można robić nocą, czyli młodzież pod Gwiazdami Europy”;
  7. I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Śląskiej „Karolinka 2009” – Sylwia Kornas;
  8. Wyróżnienie I stopnia w Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej;
  9. Zdobycie certyfikatu dla szkolnej strony internetowej „Strony przyjaznej młodzieży”;
  10. Udział w IX edycji akcji charytatywnej „Prezent pod choinkę”. W ramach akcji zostały przygotowane prezenty, które trafiły do ubogich dzieci na Ukrainie i w Afryce.
  11. Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Geografii– Rafał Skrzypiec;
  12. I miejsce w rejonowych zawodach tenisa stołowego w kategorii dziewcząt – Karolina Słojkowska, Justyna Kozik, Katarzyna Szulik,
  13. Laureat Wojewódzkieg,o Konkursu Przedmiotowego z Biologii – Marta Zaik i  Magdalena Pełka
  14. Zajęcia psychologa z młodzieżą w ramach programu „Akademia Dojrzałości”,
  15. Udział w programie „Kaskada”,
  16. I miejsce w Biegu Wiosny 2010,
  17. III miejsce w III Międzyszkolnym Biblijnym Konkursie „Księga Rut” – Aleksandra Lubszczyk, Kamil Orzechowski, Ewa Koska,
  18. Magdalena Pełka i Marta Zaik  - współautorki publikacji ekologicznej „Raport z VIII edycji programu Kaskada – młodzieżowy monitoring  wód powierzchniowych i stanu powietrza atmosferycznego miasta Rybnika”,
  19. II miejsce w miejskich zawodach w siatkówce plażowej chłopców „Gimnazjada Śl.SZS 2009/2010 –
  20. II miejsce w konkursie wiedzy o Zespole Szkół Specjalnych oraz o Rybniku i okolicach  - Paweł Klaus;
  21. Udział w akcji „Młodzi głosują”;
  22. II miejsce w turnieju siatkówki chłopców gimnazjów w XVI Igrzyskach Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów;
  23. I miejsce w turnieju koszykówki dziewcząt gimnazjów w XVI Igrzyskach Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów;
  24. I miejsce w konkursie „Zapomniane zabytki” – Karol Polak;
  25. II miejsce w turnieju miejskim koszykówki dziewcząt;
  26. I miejsce w zawodach rejonowych w rzucie oszczepem – Jacek Błaszczyk;
  27. I miejsce w finale zawodów wojewódzkich w rzucie oszczepem – Jacek Błaszczyk;
  28. II miejsce w mistrzostwach Śląska młodzików w rzucie oszczepem – Jacek Błaszczyk;
  29. XII w finałach wojewódzkich w tenisie stołowym dziewcząt – Karolina Stojkowska, Justyna Kozik, Katarzyna Szulik;
  30. II miejsce w miejskich zawodach w siatkówce dziewcząt;
  31. II miejsce w miejskich zawodach w siatkówce plażowej dziewcząt;
  32. II miejsce w turnieju siatkówki dziewcząt w XVI Igrzyskach Młodzieży Szkół Podstawowych;
  33. III miejsce w Gimnazjalnej Lidze Pływania;
  34. I miejsce w zawodach lekkoatletycznych w XVI Igrzyskach Młodzieży Szkół Podstawowych;
  35. IV miejsce w Mistrzostwach Śląska Młodziczek w rzucie oszczepem – Agata Szutka;
  36. II miejsce w rejonowych zawodach piłki ręcznej dziewcząt;
  37. II miejsce w miejskich zawodach piłki ręcznej chłopców.
Poprawiony: niedziela, 28 sierpnia 2011 20:23