Gimnazjum nr 7 w Rybniku

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Email Drukuj PDF

.

  1. I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców w zawodach rejonowych – Dawid Kula, M. Karolewicz, P. Wachowicz, J. Szweda, R. Sendecki, K. Karwot, B. Walczak
  2. III miejsce w zawodach rejonowych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt – A. Cofalik, J. Kleczkowska, J. Nieckarz, P. Pakura, J. Rams, K. Reetz, S. Glied,
  3. Wyróżnienie I stopnia w Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej – Sylwia Kornas,
  4. II miejsce w turnieju „Wiedza o zawodach” – Jakub Ogierman, Błażej Cichy, Grzegorz Krawczyk,
  5. Udział w VII tomie Antologii Poezji Dziecięcej w ramach Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego – Paulina Pakura,
  6. II miejsce w konkursie „Bezpieczny Dom” – Agata Kuśka, Kinga Nytko, Anna Pierchała,
  7. Wyróżnienie w X Regionalnym Konkursie Młodych Choreografów – A. Cofalik, K. Fice, D. Orzołek, A. Sładek, A. Barańska, J. Ciszewska, M. Motyla, A. Szewczyk, W. Augustyn, P. Frelich, K. Szweter, W. Kielak, S. Szewczyk,
  8. I miejsce w konkursie plastycznym na Znak Graficzny – Kamila Hawryła,
  9. I miejsce drużynowo w zawodach miejskich w tenisa stołowego dziewcząt – K. Słojkowska, J. Kozik, M. Plichta,
  10. II miejsce drużynowo w zawodach rejonowych w tenisa stołowego dziewcząt - . Słojkowska, J. Kozik, M. Plichta,
  11. II miejsce w finale miejskim koszykówki dziewcząt – M. Brząkalik, B. Nurzyńska, W. Krause, A. Tajak, K. Dzierbicka, S. Kobiec, W. Półrul, P. Wernik, E. Haręza, H. Remiarz, A. Zadra, W. Stupczewska,  opiekun Marcin Gąsiorowski
  12. Nobel w kategorii artystycznej dla Justyny Budnik w konkursie IX Rybnicka Młodzieżowa Nagroda Nobla,
  13. Laureatka – III miejsce w konkursie informatyczno-ekologicznym – „Pi razy Eko – domowa ekologia w statystykach” – Wiktoria Augustyn,
  14. I miejsce w XV Olimpiadzie z Sercem – Patrycja Michalska, A. Lubszczyk, K. Mianowski, S. Nowakowska
  15. Laureatka w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Historii – Marta Zaik,
  16. Finalistka w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Wiedzy o społeczeństwie – Marta Zaik,
  17. Laureatka w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z biologii - Marta Zaik,,
  18. II miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym „Powstańcze losy” – Daria Kuś,
  19. I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie  Tanecznym – A. Cofalik, K. Szreter, P. Frelich, W. Augustyn
  20. II miejsce w konkursie „Zycie zakonne”- Julia Nieckarz,
  21. I miejsce w zawodach miejskich w piłce ręcznej dziewcząt,
  22. IV w półfinałach wojewódzkich w piłce ręcznej dziewcząt,
  23. III miejsce w zawodach miejskich w piłce ręcznej chłopców,
  24. I miejsce w zawodach miejskich w piłce nożnej dziewcząt,
  25. VIII miejsce w finale wojewódzkim w piłce nożnej dziewcząt,
  26. III miejsce w zawodach miejskich w siatkówce dziewcząt,
  27. III miejsce w zawodach miejskich w siatkówce chłopców,
  28. I miejsce drużynowo w grupie młodszej i grupie starszej w IX Halowych Mistrzostwach Rybnika w LA,
  29. I miejsce w Biegu Wiosny w Rybniku,
  30. II miejsce drużynowo dziewcząt i chlopców w miejskich zawodach LA,
  31. II miejsce w klasyfikacji generalnej XVII Igrzysk Gimnazjalnych,
  32. II miejsce w piłce siatkowej w Boguszowickich Mistrzostwach Mlodych,
  33. III miejsce w Gimnazjalnej Lidze Pływackiej,
  34. Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii – P. Kapała,
  35. Laureatka konkursu fizycznego „I Ty możesz zostać Einsteinem” – K. Ficek, Marta Zaik,
  36. IV miejsce w regionalnym konkursie astronomicznym „Śladami Heweliusza”- (I miesce wśród gimnazjów) – M. Adamczyk, M. Smolarz,
  37. III miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym „Powstańcze losy” – D. Kuś,
  38. I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Bokserskim o Puchar Prezydenta Jaworzna – S. Konsek,
  39. II etap konkursu chemicznego – M. Pełka,
  40. Nagroda I – go stopnia w międzygimnazjalnym konkursie plastycznym „Palma wielkanocna”– J. Rams, P. Wawoczny,
  41. II miejsce w konkursie matematyczno – ekologicznym „Grosik” – E. Koska,
  42. III miejsce w konkursie matematyczno – ekologicznym „Grosik” S. Nowakowska.
Poprawiony: poniedziałek, 09 lipca 2012 10:10