Gimnazjum nr 7 w Rybniku

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Email Drukuj PDF

.

  1. I miejsce w I rundzie eliminacyjnej Coca-Cola Cup 2012 w kategorii drużyn dziewcząt,
  2. I miejsce w I rundzie eliminacyjnej Coca-Cola Cup 2012 w kategorii drużyn chlopców,
  3. I miejsce w klasyfikacji drużynowej chłopców – zawody rejonowe- sztafetowe biegi przełajowe – Błażej Walczak, Artur Konsek, Sebastian Konsek, Rafał Babilas, Mateusz Sobik, Marek Filec, Remigiusz Karwot,
  4. II miejsce w klasyfikacji drużynowej dziewcząt – zawody rejonowe- sztafetowe biegi przełajowe – Anna Cofalik, Karolina Gruszka, Kinga Dzierbicka, Alicja Zimnol, Julia Rams, Justyna Kloczkowska, Monika Szewczyk, Julia Nieckarz,
  5. VII miejsce w Finale Gimnazjady Młodzieży Szkolnej województwa śląskiego w sztafetowych biegach przełajowych chłopców – Błażej Walczak, Artur Konsek, Sebastian Konsek, Rafał Babilas, Marek Filec, Remigiusz Karwot,
  6. I miejsce w IX Międzynarodowym Turnieju Bokserskim Kadetów im. J. Krasnoża – Sebastian Konsek,
  7. Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii – Alicja Zimnol, Damian Machoczek, Kamil Pałka,
  8. Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z historii – Karolina Sojka,
  9. Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii – Sonia Pustelny, Katarzyna Ficek, Magdalena Smolarz, Magdalena Buras, Agata Gawron, Barbara Reclik, Sonia Stoczkowska,
  10. Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z fizyki Katarzyna Ficek,
  11. Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z wos-u – Michał Dukiel,
  12. I miejsce grupowo w eliminacjach strefowych Konkursu Wiedzy Olimpijskiej Na Olimpijskim Szklaku „Od Aten do Londynu” – Łukasz Kowal, Szymon Szewczyk, Łukasz Kulik,
  13. I miejsce indywidualnie w eliminacjach strefowych Konkursu Wiedzy Olimpijskiej Na Olimpijskim Szklaku „Od Aten do Londynu” – Łukasz Kowal,
  14. II miejsce indywidualnie w eliminacjach strefowych Konkursu Wiedzy Olimpijskiej Na Olimpijskim Szklaku „Od Aten do Londynu” – Szymon Szewczyk,
  15. II miejsce indywidualnie w eliminacjach strefowych Konkursu Wiedzy Olimpijskiej Na Olimpijskim Szklaku „Od Aten do Londynu” – Łukasz Kulik,
  16. III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Prozy i Poezji C. Miłosza – J. Rams
  17. Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Prozy i Poezji C. Miłosza – J. Machulec
  18. Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z j. angielskiego – K. Szulik,
  19. II miejsce w rejonowych zawodach tenisa stołowego- J. Kozik, B. Reclik, M. Owsianko,
  20. I miejsce w zawodach tenisa stołowego- J. Kozik, B. Reclik, M. Owsianko,
  21. IV miejsce w XXXV Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym- klasyfikacja druzynowa,
  22. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z wos-u – Michał Dukiel,
  23. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z fizyki – Katarzyna Ficek,
  24. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii – Katarzyna Ficek, Agata Gawron, Sonia Stoczkowska,
  25. I miejsce w rejonowych zawodach biegów rozstawnych dziewcząt – sztafeta szwedzka- Kinga Dzierbicka, Martyna Pasuto, Monika Szewczyk, Martyna Motyka,
  26. I miejsce w rejonowych zawodach biegów rozstawnych dziewcząt – sztafeta 4 x 100  - Olimpia Owczarek, Martyna Motyka, Malwina Kominek, Kinga Dzierbicka,
  27. I miejsce w rejonowych zawodach biegów rozstawnych chłopców – sztafeta szwedzka – Błażej Walczak, Sebastian Konsek, Piotr Klejnot, Marek Filec,
  28. I miejsce w rejonowych zawodach biegów rozstawnych chłopców – sztafeta 4 x 100  - Krystian Orszulik, Mateusz Sobik, Jakub Janyga, Jakub Buchalik,
  29. II miejsce w rejonowych zawodach w dwuboju nowoczesnym dziewcząt – Kinga Dzierbicka, Martyna Pasuto, Marta Szklarska, Julia Rams,
  30. III miejsce w rejonowych zawodach w dwuboju nowoczesnym chłopców – Sebastian Konsek, Błażej Walczak, Patryk Wojtkowski,
  31. II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej dziewcząt,
  32. IV miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców,
  33. II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Młodych Talentów,
  34. Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z j. niemieckiego – Karolina Cieślik, Szymon Oślizlok,
  35. II miejsce w Mistrzostwach Rybnika w siatkówce chłopców- Patryk Kirmel, Rafał Kolorz, Mariusz Sobik, Mateusz Franke, Szymon Deka, Piotr Jurczyk, Szymon Szewczyk,
  36. II miejsce w Mistrzostwach Rybnika w piłce plażowej – Piotr Jurczyk, MMateusz Franke,
  37. II miejsce w Mistrzostwach Rybnika w piłce koszykowej dziewcząt,
  38. II miejsce w Mistrzostwach Rybnika w piłce koszykowej chłopców,
  39. Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Miejskiego Konkursu Recytatorskiego – Alicja Zimnol, Julia Rams.
Poprawiony: środa, 03 października 2012 08:30