Gimnazjum nr 7 w Rybniku

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Email Drukuj PDF
  1. III miejsce w sztafetowych biegach dziewcząt w zawodach rejonowych – J. Rams, A. Zimnol, K. Gruszka, K. Wowra, D. Bochynek, K. Dzierbicka, J. Nieckarz,
  2. III miejsce w sztafetowych biegach chłopców w zawodach rejonowych – D. Szymura, P. Szopa, M. Oleś, Ł. Cichos, P. Wojtkowski, S. Janiczek, F. Szmidt,
  3. III miejsce w międzyszkolnym konkursie „Malowanie poezji” - Dawid Wlastelicz,
  4. Wyróżnienia w  międzyszkolnym konkursie „Malowanie poezji” – M. Grońska, A. Izydorska, D. Kuniszyk,
  5. Laureat w wojewódzkim konkursie poezji dziecięcej- D. Oslizlok,
  6. Szkolny Konkurs Wiedzy o Niepełnosprawności -I miejsce   - Patryk Kończak z kl. II f, II miejsce  – Agata Szulik z kl.II e, III miejsce – Sebastian Kończak z kl. II f
  7. I miejsce w konkursie "EUROwyzwanie" organizowanym przez Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego - Klasa II e
  8. I Miejsce w konkursie plastycznym na "Znak graficzny XVIII Festiwalu Piosenki Turystycznej" -
  9. II Miejsce w konkursie plastycznym na "Znak graficzny XVIII Festiwalu Piosenki Turystycznej" -
  10. II Miejsce w konkursie plastycznym na "Znak graficzny XVIII Festiwalu Piosenki Turystycznej" -
  11. Szkolny Konkurs Bożonarodzeniowy dotyczący znajomości tradycji świątecznych w Polsce oraz krajach Unii Europejskiej -I miejsce Julia Machulec, II miejsce Julia Rams, IIImiejsce Sandra Leśnik,
  12. Szkolny Konkurs "Obraz a słowo" - I miejsce Michał Foreiter, II miejsce Izabela Trojanowska, III miejsce Błażej Wieczorek i Julia Machulec,
  13. Spotkanie z ojcem Leonem Knabitem z klasztoru w Tyńcu,
  14. Spotkaniem z redaktorem TVN Kamilem Durczokiem,
  15. Spotkanie z misjonarzem z Peru, ojcem Walterem, który należy do Misjonarzy Sług Ubogich Trzeciego Świata,
  16. Tygodniowy obóz narciarski w Czechach dla 40 uczniów, w ramach projektu, bezpłatny,
  17. Spotkanie z policjantem - pogadanki dla wszystkich uczniów szkoły,
  18. I Mistrzostwa szkoły w badmintonie w kategorii dziewcząt i chłopców: Dziewczyny: 1 miejsce Magdalena Maciączyk, 2 miejsce - Kinga Frankowska,  3 miejsce Natalia Stoszko. Chłopcy: 1 miejsce Seweryn Janiczek, 2 miejsce Karol Babilas, 3 miejsce Bartosz Piątkowski,
  19. Spotkanie uczniów klas II i III z Ireneuszem Krosnym słynnym mimem,
  20. Laureatka Konkursu Tłumaczeniowego z języka angielskiego- Karolina Szalik,
  21. Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców. I miejsce Kinga Dzierbicka, Adam Dziwoki, II miejsce Patrycja Skrobol, Seweryn Janiczek, III miejsce Natalia Jawór, Daniel Piecha,
  22. IV miejsce w finale miejskim w tenisie stołowym dziewcząt - Patrycja Skrobol, Natalia Jawór, Sandra Janiczek,
  23. Szkolny Turniej Szachowy - I miejsce Paweł Szczotka,
  24. II miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim - Aleksandra Ochocińska,
  25. Szymon Oślizlok - I miejsce w I Regionalnym Konkursie Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów "Deutsch ist einfach" organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcace im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Rybniku - przejście do II etapu,
  26. Szymon Oślizlok - V miejsce w II etapie w I Regionalnym Konkursie Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów "Deutsch ist einfach" organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcace im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Rybniku,
  27. Patryk Kirmel - IV miejsce w I Regionalnym Konkursie Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów "Deutsch ist einfach" organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcace im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Rybniku - przejście do II etapu,
  28. Patryk Kirmel - VII miejsce w II etapie w I Regionalnym Konkursie Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów "Deutsch ist einfach" organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcace im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Rybniku,
  29. I miejsce w międzyszkolnym konkursie stroików i kartek wielkanocnych - Anna Jankowska, Aleksandra Izydorska,
  30. III miejsce w klasyfikacji drużynowej w XXXVI Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - M. Śmiatek, D. Tlołka, S. Torbicki,
  31. I miejsce w konkursie stroików świątecznych - Anna Jankowska, Aleksandra Izydorska,
  32. Wyróżnienie w konkursie stroików świątecznych - M. Grońska, K. Krześniak,
  33. Wyróżnienie w konkursie kartek świątecznych - E. Rogala, P. Michalska,
  34. Spotkanie uczniów naszego gimnazjum z aktorem Dariuszem Lewandowskim,
  35. Spotkanie uczniów naszego gimnazjum z publicystą Tomaszem Terlikowskim,
  36. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z wiedzy o społeczeństwie - Michał Dukiel,
  37. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego – Julia Machulec,
  38. Przeprowadzenie wywiadu z premierem Jerzym Buzkiem - Michał Dukiel,
  39. II miejsce w XVII Olimpiadzie z Sercem - Dawid Wlastelicz,
  40. I miejsce w  X Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Moja szkoła w Unii Europejskiej" - Michał Dukiel,
  41. Udział w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Błogosławiony Jan Paweł II - świadek wiary" - Aleksandra Izydorska, Dawid Wlastelicz, Magdalena Grońska,
  42. I miejsce - praca Natalii Ruś, II miejsce - praca Anny Pierchała, III miejsce - praca Patrycji Wawoczny w Konkursie Ekologicznym,
  43. II miejsce w konkursie "Adam Mickiewicz - Lubię go" zorganizowany został przez   MOZ NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty i Wychowania w Rybniku oraz Gimnazjum nr 5 im. Władysława Webera w Rybniku z okazji przypadającej w bieżącym roku 45. rocznicy zdjęcia przez cenzurę PRL „Dziadów”  w reżyserii Kazimierza Dejmka, wystawianych w Teatrze Narodowym w Warszawie - Agata Kuśka, Anna Pierchała, Kinga Nytko i Patrycja Wawoczny
  44. W pierwszym Turnieju Zawodoznawczym I miejsce zajęły Katarzyna Bedka i Klaudia Fizia,
  45. I miejsce zespołowo w Konkursie "Eko - Rybnik 2013"  - Katarzyna Bednarczyk, Agata Solich, Kinga Dyierbicka, Malwina Kominek,
  46. III miejsce w Konkursie "Eko - Rybnik 2013" - Katarzyna Bednarczyk,
  47. I miejsce w rozgrywkach sportowych podczas festynu integracyjnego "Jedna paczka. Jedna szkoła. jedno miasto." - Magdalena Grońska, Emilia Rogala, Patrycja Michalska,
  48. Zajęcie II miejsca w konkursie kibicowania w czasie I Międzynarodowej Olimpiady Specjalnej w Rybniku,
  49. Wyróżnienie w konkursie kibicowania w czasie Mitingu Pływackiego Olimpiad Specjalnych,
  50. Spotkanie z podróżniczką panią Elżbietą Rafińską - warsztaty z edukacji globalnej,
  51. II miejsce w Biegu Wiosny w kategorii gimnazjów - Julia Rams,
  52. III miejsce w Biegu Wiosny w kategorii gimnazjów- Julia Nieckarz, Karol Krause,
  53. I miejsce w Biegu Wiosny w kategorii gimnazjów drużynowo,
  54. Laureatka ogólnopolskiego konkursu "Młodzi przeciwko patologiom społecznym" - Monika Szewczyk,

Poprawiony: poniedziałek, 08 lipca 2013 21:22