Gimnazjum nr 7 w Rybniku

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Email Drukuj PDF
  1. II miejsce w kategorii dziewcząt w Otwartych Mistrzostwach w Lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych o Puchar Prezydenta Rybnika
  2. I miejsce w kategorii chłopców w Otwartych Mistrzostwach w Lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych o Puchar Prezydenta Rybnika
  3. Laureat konkursu  na prezentację multimedialną pt. "Boguszowice - moje miejsce na ziemi" - Borys Malinowski,
  4. I miejsce w rejonowych sztafetowych biegach przełajowych chłopców w kategorii gimnazjów  - Krzysztof Sadowski, Michał Stronczek, Damian Kasperek, Patryk Kula, Łukasz Cichos, Wojciech Karolewicz, Szymon Kania,
  5. III miejsce w rejonowych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w kategorii gimnazjów -Dominika Bochynek, Kinga Nowak, Patrycja Pustelny, Julia Czosnyka, Karolina Groborz, Wiktoria Frelich,
  6. III miejsce drużynowo w miejskich rozgrywkach tenisa stołowego chłopców. Szkołę reprezentowali: Adam Razik kl. IIIe, Maciej Liszka kl. IIe,  Oktawian Dydek kl. IIIe,
  7. III miejsce drużynowo w miejskich rozgrywkach tenisa stołowego dziewcząt. Szkołę reprezentowali: Karolina Rugor kl. IIIe, Paulina Brząkalik kl. IIIe, Julia Czosnyka kl. Ia,
  8. Wyróżnienie dla grupy teatralnej za oprawę muzyczną przedstawienia w Wojewódzkim Integracyjnym Przeglądzie Jasełek w Rybniku,
  9. Otrzymanie międzynarodowego certyfikatu „Zielona Flaga”,
  10. Finalista wojewódzkiego konkursu języka niemieckiego – Wanessa Milkowska.
  11. Wyróżnienie w II Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Frankofońskiej - Maciej Liszka i Piotr Tkocz
  12. I miejsce indywidualnie Łukasza Niziurskiego w etapie  powiatowym  XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym,
  13. III miejsce reprezentacji Gimnazjum 7 w powiatowym  XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w składzie: Łukasz Niziurski, Nathalie Kirmel i Rafał Pinior.
  14. IV miejsce  w XI Edycji Konkursu Wiedzy Technicznej "Przygoda z techniką" w ZSME w Rybniku w składzie: Kacper Augustyński, Maciej Szczepanik i Aleksandra Żyłka,
  15. II miejsce w I Międzygimnazjalnym konkursie z Edukacja dla bezpieczeństwa "I Ty możesz uratować życie" - Natalia Sobik, Anna Kwiatkowska, Paulina Musiolik.
  16. I miejsce w powiatowym konkursie "Czy znasz Unię Europejską" - Marta Pander, Maciej Szczepanik, Mateusz Suchan.
  17. I miejsce w konkursie doświadczeń fizyczno - chemicznych "Badam, poszukuję, odkrywam" - Justyna Pawliczek - http://www.rybniklubieto.pl/wiadomosci/gimnazjum-nr-7-w-rybniku-najlepsze-w-konkursie-doswiadczen/
  18. I miejsce w rejonowych zawodach - biegi rozstawne sztafeta 4x100 m chłopców - Michał Stronczek, Mateusz Senik, Maciej Cytrycki, Rafał Pinior, Eliasz Dydek
  19. I miejsce w rejonowych zawodach - biegi rozstawne sztafeta 4x100 m dziewcząt - Karolina Groborz, Natalia Ullmann, Justyna Zimończyk, Kamila Krause, Patrycja Pustelny
  20. I miejsce w rejonowych zawodach - biegi rozstawne sztafeta szwedzka chłopców - Łukasz Cichos, Patryk Kula, Szymon Kania, Paweł Michalski, Tomasz Zimończyk
  21. I miejsce w rejonowych zawodach - biegi rozstawne sztafeta szwedzka dziewcząt - Kinga Nowak, Oliwia Osiek, Michalina Gruszczyk, Dominika Bochynek, Wiktoria Frelich
  22. II miejsce w Biegu Wiosny - Kula Patryk, Pinior Rafał, Cytrycki Maciej, Oleś Damian, Dydek Eliasz, Dydek Oktawian, Gruszczyk Michalina, Mądrzak Kinga, Groborz Karolina, Szweda Sylwia
  23. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moja ulubiona książka" - Sebastian Wujec
  24. I miejsce w konkursie na stroik wielkanocny - S. Wujec
  25. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "I Ty możesz zostać Mistrzem Ortografii" - B. Malina, R. Szmid
  26. I miejsce w Międzyszkolnym Dyktandzie "I Ty możesz zostać Mistrzem Ortografii" - P. Kowal
Poprawiony: poniedziałek, 29 czerwca 2015 22:57