Ubezpieczenie uczniów

Stanowisko MEN w sprawie ubezpieczeń uczniów. Strona_1 Strona_2

Nowe warunki ubezpieczenia.

Szanowni Rodzice

Przypominamy, że bieżąca polisa od NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW kończy się 31 sierpnia 2016.

Dlatego prosimy by nie zwlekać z ubezpieczeniem dziecka.

Wzorem lat ubiegłych Rada Rodziców naszej szkoły dokonała analizy ofert ubezpieczenia od NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW złożonych przez różne firmy ubezpieczeniowe.

Informujemy, że najkorzystniejszą ofertę przedstawiło Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji AXA S.A., reprezentowane przez Pana Damiana Grzegorzycę.

W związku z zaleceniami płynącymi z Urzędu Miasta, rekomendujemy samodzielny zakup ubezpieczenia. Można to zrobić poprzez poniższy link:

lub samodzielnie wejść na stronę www.bezpieczny.pl wybrać ubezpieczenie NNW SZKOLNE, a podczas wypełniania formularza zakupowego podać KOD OPIEKUNA 00091. Uprawnia on do 10% zniżek od składek wskazanych w ofercie.

! ZAKUPU TEGO NALEŻY DOKONAĆ NIEZWŁOCZNIE PO 31 SIERPNIA 2016, BY UNIKNĄĆ PRZERWY W UBEZPIECZENIU DZIECKA!

Jakie korzyści?

- dokonujecie samodzielnego wyboru 1 z 6 wariantów ubezpieczenia NNW oraz 1 z 3 wariantów opcjonalnych

- macie indywidualną polisę z własnym numerem

- otrzymujecie 10% rabatu na składkę przy takich samych warunkach ubezpieczenia

- możecie ubezpieczyć także inne swoje dzieci nawet uczące się w innych placówkach oświatowych

- zakup jest prosty, a Waszym opiekunem jest Pan Damian Grzegorzyca

Zdajemy sobie jednak sprawę, że część rodziców nadal oczekuje ubezpieczenia grupowego, tak jak w ubiegłych latach.

Dlatego została podjęta decyzja o utworzeniu także polisy grupowej:

Z czym to się wiąże:

- wystarczy przynieść do szkoły składkę w kwocie 42 zł - najpóźniej do 26 września, po tym terminie możliwy będzie wyłącznie zakup ubezpieczenia indywidualnego

- należy samodzielnie niezwłocznie zapoznać się z informacjami o ubezpieczeniu na stronie internetowej szkoły

- grupa  jest ubezpieczona w jednym konkretnym wariancie,  nie ma możliwości niezależnego wyboru

- jest jedna polisa dla całej grupy, jej numer zostanie podany na stronie internetowej, wraz warunkami ubezpieczenia, grafiką opisującą wybrany wariant i tabelą uszczerbków na zdrowiu oraz kontakt do Opiekuna - Agenta Ubezpieczeniowego Damiana Grzegorzyca.

Nie ukrywamy, że bezpieczeństwo dzieci leży nam bardzo na sercu. Dlatego bardzo prosimy  o niezwłoczne dokonanie zakupu ubezpieczenia, by uniknąć przerwy   ubezpieczeniu.

Informujemy również, że składki będą zbierane tylko do 30 września, a po tym terminie konieczne będzie samodzielne dokonanie wyboru i zakup ubezpieczenia.

Pamiętajcie o Waszym Opiekunie: Panu Damianie Grzegorzycy, nr opiekuna 20093, kom.533761234,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  , który będzie do Waszej dyspozycji pod telefonem przed i po zakupie ubezpieczenia.

Damian Grzegorzyca

kom.533761234

--------------------------

Bezpieczny.pl - Spółka z o.o.
ul. Goplańska 56

- list do Rodziców

- kontakt do opiekuna ubezpieczenia szkolnego

- NNW szkolne - wariant3