Gimnazjum nr 7 w Rybniku

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Nauczyciele

Email Drukuj PDF

Rada Pedagogiczna

Dyrektor szkoły: Zaik Krzysztof – chemia, biologia

Zastępca dyrektora: Szwałek Zenona – informatyka, technika

Adamowska Joanna- język angielski

Babilas Liliana – pedagog specjalny, logopeda, doradca zawodowy

Basista - Krępuszewska Mirela – j. polski, informatyka

Bernacki Piotr – fizyka, informatyka

Błażkiewicz Joanna - język angielski

Chmielewska Małgorzata- geografia, informatyka

Chwastek Rafał – w-f

Fajgier Rafał – historia, wos, pedagog specjalny, edukacja dla bezpieczeństwa, zarządzanie oświatą

Ficek Justyna – matematyka, informatyka

Filar Ewa – bibliotekarz, informatyka

Gorzyńska Jolanta – j. polski

Gucwa Irena – bibliotekarz, informatyka, pedagog specjalny, wychowawca świetlicy

Gumulak Katarzyna – j. polski, pedagog specjalny

Gryglak Gabriela- j. niemiecki, pedagog specjalny, geografia

Hlubek-Śpiewok Beata – muzyka, zajęcia artystyczne, wdż, pedagog specjalny

Hoła Ewa – w-f, pedagogika wczesnoszkolna,

Jankowska Barbara - pedagog specjalny, terapia pedagogiczna, edukacja wczesnoszkolna,

Jasiek Anna - matematyka

Jochimska Jolanta – religia, etyka, terapia pedagogiczna, wychowanie do życia w rodzinie

Kajdana-Świtaj Iwona – j. polski, pedagog specjalny

Kołacz Bożena –j. angielski, geografia

Kukułka Maria – matematyka, informatyka, wychowanie do życia w rodzinie

Kula-Fizia Ewa – j. angielski, j. francuski, edukacja wczesnoszkolna

Kurasz-Szyszka Danuta – j. polski, informatyka

Kuś Marzena- j. francuski, pedagog specjalny

Mróz Hanna – j. niemiecki, biologia

Musiolik Katarzyna – historia, wos, wdż

Niwelt Karina – j. polski, pedagog specjalny

Owsianko Małgorzata – w-f, pedagogika wczesnoszkolna, bibiotekarstwo

Piechoczek Bernadeta - religia

Prusko Anna – j. francuski, technika

Rarot-Szweda Żaneta – plastyka, zajęcia artystyczne, etyka, wychowawca świetlicy

Rusin Patrycja – historia, wos, j. angielski

Rydzkowska Mirosława – historia, wos, wdż, muzyka

Surma Ewa- pedagog specjalny, doradca zawodowy, pedagog szkolny, terapia pedagogiczna

Szczepanik Monika - w-f,  pedagog specjalny

Szmidt Grażyna - pedagog specjalny, bibliotekarz

Szweda Miroslaw  - w-f, surdopedagog,

Weremijewicz - Chrobok Agnieszka – j. angielski, doradca zawodowy, terapia pedagogiczna

Wiosna Danuta – biologia, edukacja dla bezpieczeństwa, pedagog specjalny

Zaik Agnieszka –biologia, chemia, geografia

Zimny Martyna - wychowawca świetlicy

Poprawiony: poniedziałek, 25 września 2017 08:39